Training ‘Uit je bubbel’

In samenwerking met Social Impact Factory verzorgen we regelmatig in-house trainingen. Op vrijdag 22 november van 15.00 tot 16.30 uur ben je van harte welkom om mee te doen aan onze sessie ‘Uit je bubbel: ga zelf in gesprek met je doelgroep’.

Volg op 22 november onze Training ‘Uit je bubbel’

In de interactieve (gratis) training leer je hoe je de juiste vragen stelt aan je gebruikers, diepere inzichten krijgt en uit je eigen bubbel stapt. Na de training kun je meteen zelf aan de slag!

We geven de training op onze eigen locatie in Utrecht bij Social Impact Factory Aan de Gracht. Op vrijdag 22 november van 15.00 tot 16.30 uur. Met een gezellige borrel na!

Wat ga je leren?

  • Connectie maken – Creëer een open sfeer en leer hoe je non-verbaal communiceert.
  • Vragen stellen – Gebruik open vragen en vraag door voor betere antwoorden.
  • Gespreksflow – Leer hoe je het gesprek dynamisch houdt en bij het onderwerp blijft.
  • Uit je bubbel stappen – Laat je aannames los en ontdek nieuwe perspectieven.
  • Analysetechnieken – Vertaal inzichten naar acties.

Inschrijven?
Je kunt je eenvoudig aanmelden voor de training door een mail te sturen naar [email protected].

Aan de sessie zijn geen kosten verbonden. Wel brengen we bij ‘no show’ €50,- bij je in rekening. Dat bedrag maken we over aan een van de mooie projecten van Social Impact Factory.

Nog vragen? Neem contact op met Maurice Palmen.